Продавец merkezet.com - текстильні товари для вашого дому развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
244 отзыва
+380507231002
+380 (50) 723-10-02
+380 (98) 645-05-67
Хмельницкий, Украина
Меркезет - merkezet.com текстильні товари для вашого дому
Корзина

Готуємося до хрестин та даруємо похресникам метрики із ручної роботи

Готуємося до хрестин та даруємо похресникам метрики із ручної роботи

Подарунки на день народження або хрещення дитини. Зробіть своїм рідним та близьким подарунок, який нагадуватиме про найщасливіші дні їх життя. Дитячий паспорт це можливість зафіксувати персональні дані малюка. За Ваши бажанням, можуть бути вишиті дата народження, ім'я, прізвище чи інша інформація та символіка.

Вишите Свідоцтво про народження це давній спосіб зберегти чудову пам'ятку про народження людини для майбутніх поколінь.

Крім того, в дитячій метриці можуть бути зашифровані обереги та генетичний код роду.

Давайте, я розкажу як все у нас починалося.

Восени 2016 року, до нас звернулася одна креативна дівчина, з проханням придбати на нашому сайті крижмочку для своєї похресниці. Крім крижмочки у неї було бажання подарувати для маленької дівчинки щось незвичайне...бо чекали на неї усі рідні і близькі довгий час.

Тому ми одразу ж запропонували їй вишити метрику, оскільки маленька Вікторія протягом життя матиме змогу пригадати як вона зявилася на світ у сонячний жовтневий день.

А спочатку ми з хрещеною обирали саму схему, вибрали ось таку:

Поки запустився процес і вишивалася метрикап, ми вирішили її трохи видозмінити,  вирізали бірочки і шукали в рукодільних магазинах ніжні стрічки.

Після декількох вечорів роботи, наша метрика була уже готова і передана хрещеній з рук в руки, а потім вона з рештою подарунків помандрувала до оселі маленької Вікторії)))

 

Ну і як завжди по P.S. 

Вартість роботи визначається в залежності від важкості схеми, кількості хрестиків, кольору канви та терміновості замовлення. Якщо замовник бажає отримати оформлену в рамку роботу ― додатково встановлюватиметься плата за її оформлення. Колір та структура оформлення рамки узгоджується із замовником. 

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner